“Volkswagen 21th Ljubljana marathon”

Grupna Prijava za “Volkswagen 21th Ljubljana marathon” koji će se održati 30.10.2016. godine je zaključena.
Ove godine prijavio se rekordan broj naših članova, gotovo svi koji su aktivni. Za maraton je prijavljeno osamnaestero članova kluba uključujući i našeg hrabrog i nevjerojatnog Josipa Nadinića – Bepa. Mnogima će to biti prvi veliki maraton, nekima povratnički, a nekima maraton u kojem žele ostvariti osobni rekord. Za polumaraton se prijavilo dvadesettroje članova kluba. Još četvero članova se prijavilo za utrku na 10 kilometara. Ovo je apsolutni rekord po broju prijava (45) i nadamo se da će svi i sudjelovati u utrci. Stoga svima želimo uspješne pripreme i puno sreće u utrci. Obzirom da je sudjelovanje prijavila velika većina naših članova možemo Ljubljanu proglasiti i neslužbenim prvenstvom kluba u maratonu i polumaratonu.